EĞİTİM
KURUMLARI

EĞİTİM
KURUMLARI

EDU
progeCAD Professional Eğitim lisansları resmi eğitim kurumları için ücretsizdir.

EDU
progeCAD Professional Educational licenses are free for official educational institutions.

Eğitim lisansı, progeCAD Professional’ın tüm Okul bilgisayarlarında, öğretmenlerin ve öğrencilerin ev bilgisayarlarında kurulumuna ve ÜCRETSİZ kullanımına izin verir.
ProgeCAD Eğitim lisansı nasıl edinilir:

1. ProgeCAD Professional Deneme Sürümünü İndirin; Yazılımı, benimsemeden önce 30 günlük ücretsiz deneme olarak kullanabilirsiniz.

2. Yazılımı kabul etmeye karar verirseniz, Eğitim Lisansı Talebi bölümündeki talimatları izleyin.

3. Talep mektubunuz aldındıktan sonra, eğitim kurumunuzun progeCAD’in Ücretsiz Eğitim lisansı için uygunluğu değerlendirilecektir. Sonuç olarak, yazılım aktivasyonunun seri numarası veya talep reddininizin açıklaması, sizin tarafınızdan belirtilen e-posta adresine gönderilecektir.

 

Eğitim lisansı bir yıl geçerlidir. Lisansın süresi dolmak üzereyse ve yazılımı kullanmaya devam etmeyi tercih ederseniz, lütfen yukarıda belirtilen prosedürü izleyerek lisans yenileme talebinde bulunun.

Bu girişimi beğendiyseniz, aşağıdaki ifadeyi web sitenizde herkesin erişebileceği bir sayfaya ekleyebilirsiniz:

“Öğrencilerimiz ProgeSOFT – ‘www.progesoft.com’ tarafından progeCAD Professional’ın bağışlanması yoluyla Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) öğreniyorlar.”

Takdirinizi görmek ve şirketimizi desteklediğiniz bilmek bizim için çok önemlidir .

Eğer bir öğrenciyseniz, bu sayfayı yazdırabilir ve profesörünüzün progeCAD ve özellikle de bu Eğitim fırsatı hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Profesörleriniz web sitemizden bir deneme sürümünü indirebilir ve daha sonra bir talep mektubu oluşturabilir ve yazılımı okulunuz adına edinebilirsiniz. Bu sayede yazılımı hem eğitim kurumunda hem de evde ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

The Educational license allows the installation and FREE use of progeCAD Professional on all School PCs as well as on teachers’ and students’ household PCs.
How to obtain a progeCAD Educational license:

1. Download a trial version of progeCAD Professional; you can use the software as a free 30-day trial before adopting it.

2. If you decide to adopt the software, follow the instructions in the section Educational license Request.

3. Upon receiving your request letter, your educational institution will be evaluated for eligibility for a Free Educational license of progeCAD. As a result the serial number for software activation or explanation of your request rejection will be sent to the email address specified by you.

 

The Educational license is valid for one year. When the license is about to expire and you would prefer to continue using the software, please send a request for a license renewal following the procedure indicated above.

If you like this initiative, you could simply add the following phrase to some page accessible for public viewing on your website:

“Our students are learning Computer Aided Design (CAD) through the donation of progeCAD Professional by ProgeSOFT – www.progesoft.com”

It is a great way to show your appreciation and support our company.

If you are a student, you can print this page out and let your professors know about progeCAD and, in particular, about this Educational opportunity. Invite your professors to try progeCAD downloading a trial version on our website and then to adopt the software in your educational institution sending us a request letter. In this way, you will be able to use the software for free both in the educational institution and at home.