PROGECAD
PROFESSIONAL

PROGECAD
PROFESsıONAL

LİSANSLAMA

 

Sürekli ve esnek lisanslama çözümleri

ok

PROGECAD PROFESSIONAL SÜREKLİ VE FARKLI LİSANS ÇÖZÜMLERİ İLE KULLANILABİLİR

ProgeCAD lisanslama çözümlerinin CAD’inizden en iyi şekilde yararlanmanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin. Doğru lisanslama çözümünü seçmek, maliyetleri azaltmanıza ve çalışma ortamınızı daha iyi organize etmenize yardımcı olan önemli bir karardır. Ürünümüzün fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmede nasıl kullanışlı olabileceğini görmek için ücretsiz deneme sürümünden yararlanın.

Sürekli Lisans! Yıllık ücret yok. Ne zaman yükselteceğinize karar verirsiniz

progeCAD, şirketinize Lisans Uyumu konusunda yardımcı olur.

kisi

SL-TEK LİSANS

Tek Kullanıcı lisansı , bir veya daha fazla bağımsız lisansa ihtiyaç duyan kuruluşlar için iyi bir seçimdir. Bu lisanslar bireysel kullanıcılara atanır ve paylaşılamaz.
Tek Lisans daha fazla esneklik için aynı kullanıcının yazılımı ,bir masaüstü ve bir dizüstü bilgisayara aynı anda yüklemesine  izin verir.

insanlar

NLM-NETWORK LİSANSLARI

Network(Ağ) Lisansı, ağ erişimi yoluyla aynı yazılıma erişmesi gereken birden çok kullanıcısı olan şirketler için iyi bir seçimdir. Ağ lisansları bireysel kullanıcılara atanmaz ve paylaşılabilir. Ağ lisanslarını etkinleştirmek veya kullanmak için internet bağlantısı gerektirmez.

LAN harici kullanıcılar, lisans yönlendirmeleri yapılandırıldıktan sonra internet üzerinden lisansı kullanabilir.

progeCAD NLM istediğiniz kadar bilgisayara kurulabilir. Ancak yazılımı sadece satın alınan oturum sayısı kadar bilgisayarda aynı anda kullanabilirsiniz.Örneğin, 8 lisansınız ve 10 kullanıcınız varsa, tüm kullanıcılar progeCad’e, ancak ürünü yalnızca 8 kullanıcı aynı anda kullanabilir.Ürünleri, satın alınan lisansların sayısından daha fazla sisteme yükleyebileceğinizden, kuruluşunuzun tamamında gezinen gerçek lisansasahip olursunuz.

Deposits can be made using different banking methods – Visa and Mastercard credit/debit cards, e-wallets such as Neteller, Skrill, ecoPayz, WebMoney, and QIWI Wallet, or prepaid cards and vouchers such as Paysafecard and Neosurf. The Greyhound Lucky Streak Express offers service to Atlantic City from New York City, Brooklyn, Philadelphia, Baltimore, and Washington, D. Thanks very much for the information, powerspin you should still ensure that the house has good offers on the table www.bestonlinecasinosincanada.org. To enter, swipe your M life Rewards Card into a promotional kiosk and press the ‘Activate Sweepstakes Entry’ button from 10 a.

Uzaktan Lisans Almak: Bu özellik sayesinde nlm lisansları dizüstü bilgisayarlarda veya çevrimdışı kullanılacak uzak bir bilgisayarda geçici olarak taşınabilir. Maksimum esneklik!

infografikbig

SİTE LİSANSLARI-KURUMSAL BİR SİTE

Ürünler, benzersiz bir şirket konumu veya üretim birimi içindeki şirket adı altında sınırsız sayıda bilgisayara  aynı anda kurulabilir ve kullanılabilir. Sınırsız kullanıcıyla tüm şirketin ihtiyaçlarını karşılamak için yalnızca bir lisans .

dunya

SİTE LİSANSLARI-KURUMSAL ÜLKE

Ürünler, tüm ülkedeki şirket adı altında sınırsız sayıda bilgisayara aynı anda kurulabilir ve kullanılabilir. 
Sınırsız kullanıcılarla tüm şirketin ihtiyaçlarını karşılamak için sadece bir lisans.

Dünya çapında Lisans Sözleşmesi talep üzerine ayarlanabilir. Bilgi için bize ulaşın (link contatti)

ok

ICARE İLE HER ZAMAN GÜNCEL KALIN

iCare 1 yıllık abonelik tabanlı bakım ve destek programıdır. icare aboneliği, müşterilerin progeCAD yazılımlarından en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmak için çeşitli avantajlar sunar. Yükseltme maliyetlerini azaltın ve daha fazla değer kazanın!

Yıllık ücret karşılığında, icare müşterileri aşağıdaki avantajlara uygun erişim sağlar:

  • Yazılım: Tüm progeCAD güncellemelerini ve yeni sürümleri alırsınız (örn. icare aboneleri hiçbir ücret ödemeden progeCAD 2020 alacaksınız)
  • Destek: E-posta, canlı sohbet ve uzaktan destek yoluyla web üzerinden Premium teknik yardım yanınızda olacak.

Icare satın alarak progeCAD icare paketi ile  %18 tasarruf edeceksiniz.

PROGECAD 2020

PROGECAD 2020

progeCAD, AutoCAD® uyumlu 2D/3D CAD programı. AutoCAD® DWG dosyalarını AutoCAD® 2.5′ den AutoCAD® 2020′ ye kadar destekler! AEC, MCAD ve tüm genel CAD kullanımı için en iyi çözümdür. Daha Fazlası…
GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

Tüm temel çizim işlevselliği ile kapsamlı bir 2D / 3D CAD aracı olmasının yanı sıra, progeCAD profesyonellere çok sayıda gelişmiş özellik ve özel araç sunmaktadır. Daha Fazlası…
KARŞILAŞTIRMA

KARŞILAŞTIRMA

progeCAD, AutoCAD® ile sunulan tüm ana özellikleri sunar ve üretkenliğinizi daha da artırmak için ücretsiz ek araçlarıyla da tanınır. Uygun maliyetli çizim gücünüz! Daha Fazlası…
TANIDIK ARAYÜZ

TANIDIK ARAYÜZ

“AutoCAD® – Benzeri” Clasik simgesi, Ribbon  menüleri ve “AutoCAD® – Benzeri” komutları sayesinde progeCAD arayüzü sizi en başından beri rahat hissettirecek.   Daha Fazlası…

progeCAD 2020

9

AUTOCAD ALTERNATİFİ

progeCAD Professional, genel amaçlı çizim için  2D / 3D DWG-native CAD Programı’ dır. Program AutoCAD® ile çok yüksek uyumluluk sağlarken, AutoCAD® için bir alternatif olmaktan çok daha fazlasıdır. progeCAD kendi özel araçlarını bir araya getiriyor ve sektör liderlerinin maliyetinin bir kısmına KALICI LİSANS ile satılıyor.

10

TAM UYUMLULUK

progeCAD’in orijinal dosya formatı DWG’dir. HERHANGİ BİR DOSYA DÖNÜŞÜMÜ OLMADAN ve herhangi bir kritik bilgi kaybetmeden AutoCAD® ile tam uyumluluk sağlar. progeCAD, ara yüzü “AutoCAD® – Benzeri” Klasik İkon ve Ribbon menüleri ve “AutoCAD® – benzeri” komutları ile birlikte sunuyor. En iyi AutoCAD® alternatifi CAD.