PROGECAD
ARCHITECTURE

progeCAD ARCHITECTURE

 

Parametrik BIM teknolojisini temel AutoCAD benzeri işlevsellikle birleştiren CAD paketi

PROGESOFT’ tan BIM!

progeCAD Architecture, DWG’yi yerel dosya biçimi olarak kullanan 2D ve 3D mimari yazılımdır. Program AutoCAD benzeri bir arayüz ile kullanıcının 2D ve 3D  tasarımlar daha hızlı ve daha kolay yapmasını sağlayor ve güçlü BIM teknolojisinin faydaları sunuyor.

Kolay kullanım ve AutoCAD veya progeCAD için kullanıcıları % 100 DWG uyumlu.

IFC 2×3 ile tamamen uyumludur: projelerinizi Autodesk Revit®, AchiCAD®, Allplan® gibi diğer BIM yazılımlarıyla paylaşın.

3D veya 2D görünümde progeCAD Architecture, binalarınızı,
dış mekanlarınızı ve iç mekanlarınızı tasarlamanız için akıllı ve
parametrik nesne kütüphaneleri sunar: duvarlar, pencereler, kapılar, merdivenler, balkonlar, çatılar… Sadece bir şekil seçip boyutlarını değiştirmelisiniz.

3 boyutlu projenizi düzenlemerken, elemanın konumunu değiştirmek için sürükleyip bırakmak istediğiniz boyutlara getirmek için çift tıklamak yeterlidir.

 • Akıllı parametrik nesnelerle KOLAY 3D
 • AutoCAD® dostu: aynı yerel dosya formatı, benzer görünüm ve aynı his
 • 2 YAZILIM 1 PROGRAM: Bu mimari yazılım, tüm standart CAD özelliklerini ve tanıdık CAD ortamını içerir, bu sayede genel CAD çiziminin yanı sıra güçlü bir BIM tasarım aracı için de kullanabilirsiniz.
 • Akıllı parametrik nesneler ve geniş kütüphaneler ile çok kolay ve hızlı 3D Tasarım. Sadece bir şekil seçip boyutlarını girin.
 • Birkaç tıklamayla 3D merdiven ve çatı oluşturun
 • 3D modelden tüm 2D çizimleri ve görünümleri otomatik olarak alın: kat planları, yükseltmeler, perspektif görünümler, kesitler… ve bunları gerçek zamanlı olarak güncel tutun!
 • Düşük maliyetli ama Güçlü!
 • Tasarımcı olmayanlar için bile yazılımı kullanmaya başlamak oldukça kolay
  Revit veya ArchiCAD’e istisnai olarak düşük maliyetli bir alternatif olarak bilinse bile, progeCAD Architecture öğrenmesi çok daha hızlı ve sezgiseldir.30 dakikadan daha kısa bir sürede progeCAD Architecture’ye nasıl başlayacağınızı öğrenmek için  EĞİTİM VİDEOLARIMIZI İZLEYİN ! progeCAD Architecture’nin Güçlü Noktaları :SUNULAN VERİMLİLİK:  progeCAD Architecture ile, geleneksel 2D CAD yazılımlarından daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çizin ve düzenlerken zamandan tasarruf edin. Bunun yanında, tüm 2D DWG çizimlerinizi 3D projelere cevirip , projenizi değiştirdikten sonra bunları otomatik olarak güncelleyebileceksiniz!
 • Yenilikçi BIM(Bina Bilgi Modellemesi) yaklaşımıyla birleştirilmiş DWG uyumluluğu
 • Revit® veya Archicad®’a benzer bir yaklaşım
 • Projeler, bir IFC dosyası aracılığıyla diğer BIM yazılımı ile değiş tokuş edilir.
 • OpenGL’de daha hızlı render performansı, render alınan modelde gerçek zamanlı sanal turlar.
 • Her türlü çatı yapısını tasarlamak ve tavanlar, tavanaraları, tavan pencereleri, eğimli açıklıklar vb. bileşenler eklemek için sınırsız seçenekli geliştirilmiş çatı modelleyici.
 • Daha fazla yapı elemanı (örneğin bacalar, pergolalar ve diğerleri) oluşturmaya imkan veren akıllı tasarımlar.
 • Mimari tasarım düzenlemeleri ile ilgili önemli gelişmeler
  (örn. Sadece gerektiğinde yapı nesneleri arasında akıllı otomatik
  bağlantılar, duvar / döşeme hatlarının
  isteğe bağlı olarak gizlenmesi, her diyalogda nesneler aracılığıyla nesne tanımı, vb)
  ve topografik tasarım ).
 • 2D ve 3D Blok Kütüphanesi
 • Otomatik ölçülendirme, 3D mobilya kütüphaneleri , malzeme listesi, 3D zemin oluşturma ve kazı…
KISA GENEL BAKIŞ

KISA GENEL BAKIŞ

progeCAD mimarisi BIM parametrik teknoloji, ışın izleme teknolojisi, topografik 3D zemin jeneratör ve gerçek zamanlı sanal turlar aracılığıyla Render sunan komple bir pakettir . Avi video kayıtları.
AYRINTI

AYRINTI

Yazılım mimari yeteneklerini keşfedin, 30 günlük bir deneyim için deneme sürümünü indirin. Hızlı Başlangıç Kılavuzu, Öğretici Video , Kullanım Kılavuzu ve video eğitimlerini kullanarak  başlayın.
KARŞILAŞTIRMA

KARŞILAŞTIRMA

AEC/FM endüstrisindeki AutoCAD ve progeCAD profesyonel kullanıcıları, üretkenliklerini artıran ve  tanıdık görünümsahip progeCAD Architecture’ye kolayca geçiş yapabilirler.
ESNEK LİSANSLAMA

ESNEK LİSANSLAMA

progeCAD Professional, tek bir taslaktan global şirketlere kadar tüm iş boyutlarına uygun, farklı kalıcı lisanslama çözümleriyle kullanılabilir.

progeCAD 2021

9

AUTOCAD ALTERNATİFİ

progeCAD Professional, genel amaçlı çizim için  2D / 3D DWG-native CAD Programı’ dır. Program AutoCAD® ile çok yüksek uyumluluk sağlarken, progeCAD pazar lideri için bir alternatif olmaktan çok daha fazlasıdır. progeCAD kendi özel araçlarını bir araya getiriyor ve sektör liderlerinin maliyetinin bir kısmına KALICI LİSANS ile satılıyor

10

TAM UYUMLULUK

progeCAD’in orijinal dosya formatı DWG, HERHANGİ BİR DOSYA DÖNÜŞÜMÜ OLMADAN ve herhangi bir kritik bilgi kaybetmeden AutoCAD® ile tam uyumluluk sağlar. progeCAD, ara yüzü “AutoCAD® – Benzeri” Klasik İkon ve Ribbon menüleri ve “AutoCAD® – benzeri” komutları ile birlikte sunuyor. En iyi AutoCAD® alternatifi CAD.