Üçüncü Parti Uygulamalar

CAD sisteminizi progeCAD için mevcut olan bu üçüncü parti ticari uygulamalarla genişletin.

progeEARTH

Arazi Geliştirme Yığını – Survey, Cogo, DTM ve Yol Tasarım yazılımı.
ProgeCAD® Professional ile birlikte kullanıldığında düşük maliyetli bir alternatif sunar , sizi yüksek fiyatlı Arazi analiz, koordinat geometrisi, dijital arazi modelleme ve yol tasarım yazılımlarından kurtarır.

progeBILLD Architectural

Duvarları, parametrik pencereleri, kapıları ve daha fazlasını çizmek için güçlü Mimari uygulama ..
Karmaşık duvar yapıları, oda mobilyaları (masalar, sandalyeler, vb), mutfak ve banyo armatürleri tam kütüphanesi desteği sunar. Tasarımcılar, programların ve Malzeme Listesi listelerinin tanımlanmasında kullanılacak üretici ve bilgi etiketlerini belirtebilirler.

progeBILLD Mechanical/Structural

progeBILLD Architectural duvar çizimleri, parametrik pencereler, kapılar ve daha fazlası için bir mimari uygulamadır.
ProgeBILLD Mekanik / Yapısal ile gelir. Kullanıma hazır nesneler ve komutlar, ayrıntılar, şemalar ve çoklu görünüm çizimlerinin oluşturulmasını otomatik hale getirir. Kapsamlı CAD kütüphanesi binlerce endüstri standardında cıvata, vida, somun, pim, parametrik çelik profiller, flanşlar, bombeli uçlar, çelik borular, endüstriyel ekipmanlar ve daha fazlasını içerir.

progeBILLD HVAC/Piping

progeBILLD HVAC / Boru Tesisatı (HVAC ve boru tesisatı, su ve kanalizasyon, havalandırma, soğutma tesisi, gaz tesisatı tasarımı, kağıt hamuru ve kağıt, yüksek teknoloji gofret fabrikasyonu, kimyasal işleme ve daha fazlası).
DIN, EN, ISO ve ulusal standartlara dayalı MEP, HVAC, boru ve klima sembolleri tam donanımlı CAD kütüphanesi.

progeBILLD Electrical

Mimari planlar ve haritalarda kullanılan aydınlatma, alçak gerilim, enerji santrali, anten, alarm ve diğer elektrik tesisatı tasarımlarında kullanılır.
Akıllı takma ve çıkarma sembolleri, bağlantı elemanlarının ve standart parçaların oluşturulmasını ve teknik özelliklerin otomatik olarak hazırlanmasını sağlar. DIN, EN, ISO ve diğer standartlara dayalı elektrikli nesneler ve semboller kütüphanesi, prestijli üreticilerin standartları ve kataloglarından gelen cihazların, nesnelerin geniş kütüphaneleri, sembollerin hatlara yerleştirilmesi tamamlanır. hat geçişi sembolleri. Otomatik olarak özellikler ve açıklamalar oluşturun, PDF, XLS, XLM, CSV, HTML, RTF ve daha fazlasına aktarın.

 Microsoft Excel İçin progeTABLE Link

progeTABLE, Microsoft Excel tablolarını progeCAD’e aktarır ve her iki uygulamada da değiştirmenize izin verir.
Gerçek çift yönlü senkronizasyon, progeCAD veya Excel’de yazı tipi / stil / boy renk kontrolü, kenarlık stili (çift çizgi, kesikli çizgi, diyagonal vb.), Dikey / sarma metin, birleştirilmiş hücreler. Panel Programları, Ekipman, Çizelgeler, Kapı ve Pencere Programları, Malzeme ve Parça listeleri(BOM), Notlarvb. İçin idealdir.

Mech-Q

Mekanik yazılım ürünleri
CAD tabanlı bir yazılım ürünü olan Mech-Q, Mekanik yazılım, Borulama yazılımı, HVAC Kanal yazılımı ve Yapısal Çelik Detaylandırma yazılımlarından mühendislik uygulamaları için çok yönlü ,taslak oluşturma özellikleri sunar.

CAD-Profi

CP-System, Bina Bilgi Modellemesinde (genellikle BIM olarak bilinir) yer alan yapıya sahip olmayan bina tasarımı için ek yazılımdır.
CP-System, hızlı ama doğru bir şekilde çalışması gereken tasarımcıların ihtiyaçlarına daha kolay, düşük maliyetli ve pratik bir yaklaşım sunar. CP-System, progeCAD’i komple bir bina tasarım stüdyosuna dönüştüren dört ayrı paket araçtan oluşan basit bir pakettir.

Kubbe İnşa Yazılımı

Jeodezik kubbe inşa programı

LTplus AI-Architecture 2010

Mimari için CAD tabanlı yazılım ürünleri.
IntelliCAD için LTplus AI-Architecture – İngilizce Versiyon

  • IntelliCAD için Mimari Uygulama | metrik mimari | 2D ve 3D Görselleştirme | 3D Modelleme ve Sunum ..
  • LTplus, mimari kullanım için IntelliCAD taradından geliştirildi. LTplus AI-Architecture Uygulamasını kullanmak için ek bir IntelliCAD-Versiyon gereklidir. Burada hangi IntelliCAD sürümünün LTplus AI-Architecture ile uyumlu olduğunu öğrenin: AI architektur CAD Anasayfa – English
  • 3D Serbest Biçimli Modelleyici openFX, Boole İşlemleri, Gölgeleme, Render, Işın izleme, Animasyon vb.
  • Standart: Metrik Birimler
  • Klavuz (PDF), Çevrimiçi Yardım (200 p.), Eğitici (20 video)
  • Ücretsiz Hizmet Bildirimleri ve e-posta hattı
  • Yedekleme CD’si isteğe bağlı

IntelliCAM

parametric CAM ürünü.
IntelliCAM parametrik ahşap, mermer ve alüminyum makine çalışmaları için geliştirilmiş bir CAM sistemidir. ProgeCAD’de mükemmel bir şekilde entegre edilmiş, projeksiyonlar, sınırlar ve iş döngüleri elde etmek için düşük maliyetli bir çözüm. Sadece bir programlama işlemi ile, makine konfigürasyonunu değiştirmek, bir nesneyi tasarlamak ve işlenebilirliği kontrol etmek ve yürütülmeye hazır bir G Kodu programı üretmek mümkündür.

Cogo – Land Development Suite

ProgeCAD ile birlikte kullanılan Land Development Suite koordinat geometrisi, dijital arazi modelleme ve yol tasarımı için düşük maliyetli bir alternatif sunuyor.
Bu yazılım, ekonomik bir yazılım çözümüne ihtiyaç duyan Profesyonel Arazi Analizcileri ve İnşaat Mühendisleri için idealdir.

StairDesigner

StairDesigner, progeCAD için çok yönlü bir merdiven tasarım yazılımıdır.
Sarmal merdivenler, düz merdivenler, korkuluklar, kıvrımlı merdivenler ve daha fazlasını inşa edebilirsiniz. StairDesigner beton,ahşap, metal veya taş merdiven yapımı için kullanılabilir.